Garmin Ultra Race Myślenice 2019

W tym roku wystartował cykl biegów w całej Polsce pt. Garmin Ultra Race. Jedna z edycji jest w Myślenicach do których mam blisko 😉 No i trasa 27 km przebiega mi koło domu, więc jak tu nie wystartować, no jak?

Było to tydzień po Wielkiej Prehybie ale dobrze mi się biegło. Każdy odcinek trasy miałem przerobiony, więc wiedziałem czego się spodziewać i jak rozłożyć siły. Wolałbym mieć formę na tyle zbudowaną żeby od początku cisnąć i zrobić te 2 godziny z haczykiem, no ale się nie dało w tym momencie nic więcej ugrać. Pobiegłem to w 02:41:39 co dało 3 miejsce w kategorii i 14 Open na 193 startujących.

Od Kamiennika czyli od ok. 12 kilometra czułem że mam kogoś na plecach. Jak się okazało był to gość który mocno dawał pod górę, ale z górki tracił, trochę odwrotnie do mnie. Tempo średnie mieliśmy podobne, więc w okolicach 20 kilometra zaczęliśmy biec już razem. Nie znaczy to, że chciałem odpuścić, nie nie. Wiedziałem że od 24 kilometra jest już tylko w dół, więc puściłem wtedy nogi i na mecie byłem 20 sekund przed nim. Byłoby więcej, ale Ostatnie 100 metrów do mety biegłem już z córką na rękach 🙂 To był udany bieg.

Wyniki: https://startlist.pl/zawody/510/wyniki/2019-garmin-ultra-race-myslenice-2019-bieg-na-27-km

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.